AD Group Srdcem
Všechny aktuality
Firemní Kemp AD Group 2018

Firemní Kemp AD Group 2018

20.9.2018

Minulý týden proběhl další ročník našeho oblíbeného firemního Kempu AD Group, jíž součástí je i Relycon. Po několika letech jsme se opět vrátili na Baldovec, kde jsme si to v neuvěřitelném počtu, téměř 150 zaměstnanců, pořádně užili. Od brzkého rána nám svítilo sluníčko a celý den bylo krásné počasí ve znamení babího léta.

Letošní ročník byl oproti těm předchozím trochu odlišný. Dětičky jsme nechali doma a akce se z víkendu přesunula do pracovního týdne. Hlavním cílem bylo odreagovat se od svých každodenních pracovních povinností a navíc poznat další fajn lidi z celé naší skupiny. Po příjezdu čekal na všechny účastníky welcome drink a občerstvení a hned poté jsme se rozdělili do 14 týmů a pustili se do dopolední týmové hry Baldyard. Vyzkoušeli jsme si zajímavé úkoly, zaměřené na logiku, motoriku či zdatnost a zároveň jsme u toho také poznali nové kolegy z ostatních firem. V odpolední části jsme se vrhli na oblíbené turnaje v nohejbale a beach volejbale a ostatní si zahráli paintball, vyzkoušeli lanovku či lukostřelbu a nebo využili krásného počasí pro výlet či osvěžení v bazénu.

Po večeři následovalo už vyhlášení výsledků všech turnajů a hned poté večerní program, který zajišťoval DJ Mirek. Všem účastníkům patří velké díky za jejich nasazení, bojovnost, a hlavně za dobrou náladu, která byla pro nás tou největší odměnou.

Těšíme se zase za rok

Vendy Rosívalová a Katka Mrnuštíková, Marketing

Patříme do skupinyAD Group
Společně a poctivě