AD Group Srdcem
Všechny aktuality
Firemní kemp ADG 2023

Firemní kemp ADG 2023

19.9.2023

Firemní kemp AD Group na Baldovci: Spojení lidí, zábavy a nových zážitků

Zářijové dny jsou pro nás v AD Group vždycky spojeny s jedním nezapomenutelným zážitkem – firemním kempem na Baldovci. Tato událost je plná radosti, smíchu, skvělého jídla a příležitosti potkat se s kolegy napříč naší skupinou AD Group.

Jakmile se sejdou skvělí lidé, vytvoří se okamžitě přátelská atmosféra. V tematických tričkách ozdobeni ručně vyrobenými indiánskými náhrdelníky jsme se rozdělili do 14 týmů a pustili se do týmové hry s tématem Indiáni. Během dopoledne jsme si vyzkoušeli střelbu z luku a foukaček, filtraci vody, jízdu na raftu a dokonce jsme se pokusili rozdělat oheň křesadly nebo lupou.

Odpoledne patřilo turnajům v beach volejbalu, ping pongu a nohejbalu. Pro ty, kteří potřebovali zklidnit mysl a načerpat energii na noční program, byly k dispozici lekce a workshopy jógy YOGA PLACE a kurz bubnování, kde nás do tajů těchto rytmů zasvětil Jiří Bouda ze společnosti DENBAYA.

Večer nás čekalo nejen skvělé jídlo a pití, ale také mnoho hudby, tance a zábavy. Věříme, že tato událost nejen utužila pracovní vztahy, ale také posílila přátelství.

Těšíme se na další setkání zase za rok.

 

Patříme do skupinyAD Group
Společně a poctivě