AD Group Srdcem

Firemní hodnoty

Firemní hodnoty

RESPEKT

Respekt k zaměstnancům i klientům je základním kamenem naší firmy. Prosazujeme otevřenost, vstřícnost, slušnost a férovost v jednání. Vždy držíme dané slovo.

 

ORIENTACE NA KLIENTA

Každý náš klient je důležitý a představuje pro nás rovnocenného partnera. Na každý projekt, který realizujeme, se díváme jeho očima a vycházíme vstříc jeho přáním a potřebám.

 

JEDEN TÝM

Správná motivace a spokojenost zaměstnanců jsou pro nás prioritou. Věříme v sílu týmové práce, využití synergie a potenciálu jednotlivých firem ve skupině.

 

STABILITA

AD Group je silná skupina firem, které patří ke špičce ve svém oboru. Svou úspěšnou historií, zkušenostmi, velikostí a ekonomickou silou je oporou zaměstnancům i našim klientům.

ODBORNOST

Zaměstnáváme jen ty nejlepší a jsme na to náležitě hrdí. Klademe velký důraz na znalosti jednotlivců v daném oboru. Zaměstnance průběžně vzděláváme, aby se stejně jako naše skupina drželi na špičce. Mezi naše silné stránky patří profesionalita, technologie, inovace a dlouholeté zkušenosti.

KVALITA

S kvalitou neděláme žádné kompromisy. Víme, že projekty a služby, na kterých pracujeme, jsou naší vizitkou. Chceme být nejlepší, proto klademe velký důraz na dodržování vysokých standardů.

Patříme do skupinyAD Group
Společně a poctivě