AD Group Srdcem
Všechny volné pozice

Přípravář zakázek

Hledáme nového kolegu nebo kolegyni na pozici přípravy staveb, krterý/á se připojí do našeho týmu.

Od roku 2007 se zabýváme převážně výstavbou/přestavbou komerčních prostor typu supermarket - hypermarket, obchodních domů a jiných pozemních staveb po celé České republice.

  • Co vás čeká

    Pozice přípraváře staveb u nás znamená různorodou stavební, ekonomickou a manažerskou činnost s vlastní odpovědností a časovým řízením.

    Budete se přímo podílet na přípravě i průběhu jednotlivých zakázek, které se realizují v řádech měsíců.

  • Co oceníme

    Zkušenosti v oblasti stavebnictví, které ale nejsou podmínkou.

    Vaši schopnost samostatného časového řízení jednotlivých úkonů.

    Komunikační dovednosti, které zúročíte při jednání se všemi složkami projektu.

    Spolehlivost a pečlivost při plnění úkolů.

  • Co vám nabízíme

    Kromě příjemného prostředí našich kanceláří, kvalitního pracovního vybavení a fajn kolektivu se v rámci svých činností budete běžně setkávat a jednat s dodavatelským systémem, ale i se zástupci investorů a projektantů.

    Odměnou pak bude fungující proces zvládnuté stavby od jejího počátku, až po kolaudaci i motivační finanční ohodnocení, navázané na výsledek jednotlivých akcí.

    Celkovým zpříjemněním pracovního života jsou i možnosti v rámci využívání firemních benefitů, dalšího profesního vzdělávání nebo účast na společenských akcích.

  • A máme i něco navíc

    • 25 dní dovolené
    • SICK DAY
    • Motivační finanční ohodnocení, které je navázáno na výsledky vaší práce
    • Různorodé firemní benefity a společenské akce
  • Zaujala Vás tato nabídka?

    Neváhejte a kontaktujte nás

    Pošlete životopis na e-mail info@relycon.cz a my se vám ozveme.

    Další kontakty
Patříme do skupinyAD Group
Společně a poctivě